WordPress.com + Google

WordPress web sitenizde Google araçlarını ve hizmetlerini kullanmanın en kolay yolunu keşfedin. Tek tek araştırıp seçmeye gerek yok. WordPress.com'u kullanarak internetten en iyi şekilde yararlanın.

Google Analytics

İşinizle ilgili kararları detaylı verilere dayandırın. Google desteğiyle.

Sitenizin performansını takip edebilmek için WordPress.com Kurumsal sitenize Google Analytics ekleyin. Ziyaretçilerinizin nerelerden geldiğini, sitenizle nasıl bir etkileşim kurduğunu ve pazarlama çalışmalarınıza yanıt verip vermediğini güncel ve detaylı istatistiklerle öğrenin.

Google Analytics Hakkında Bilgi Edinin

Google Workspace

En popüler Google ürünleri parmaklarınızın ucunda

WordPress.com hesabınıza özel markalı bir Gmail e-posta adresi, Drive, Dokümanlar, Meet ve Chat ekleyin. Google Workspace ile entegrasyonumuz iş akışınızı iyileştirir; yazılım gerekmez.

Google Workspace hakkında bilgi edinin
 

Arama Konsolu

Arama Konsolu ile sitenizi daha kolay bulunabilir hale getirin

Google Arama Konsolu entegrasyonuyla, sitenizi bir arama motorunun gördüğü gibi görebilirsiniz. Ziyaretçilerin sizi nasıl aradığına, neye tıkladıklarına, sitenize kimin bağlantı verdiğine ve çok daha fazlasına ilişkin ayrıntılı raporlar alın. Daha fazla trafik ve daha iyi keşfedilebilirlik için sitenizi optimize edin.

Google Dokümanlar

WordPress web sitenizi hep beraber düzenleyin.

WordPress.com için Google Dokümanlar sayesinde Google Dokümanlar'da bir yazı yazıp, bu yazıyı düzenleyip, yazının üzerinde başkalarıyla birlikte çalışıp ardından onu WordPress.com sitenizde blog yazısı olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız görseller ve yaptığınız biçimsel değişikliklerin çoğu Google Dokümanlar'dan WordPress'e aktarılır. Kopyala-yapıştır problemleri artık başınızı ağrıtmayacak.

Google Dokümanlar Hakkında Bilgi Edinin

Google Fotoğraflar

Wordpress için Google Fotoğraflar sayesinde iş akışınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Bir kere yükleyin, istediğiniz yerde paylaşın. WordPress için Google Fotoğraflar sayesinde medya dosyalarınızı kolayca yönetebilir, internette depolayabilirsiniz. Aynı fotoğrafı ayrı ayrı iki kere yüklemektense Google hesabınızdan fotoğraflarınıza ulaşın, aradığınız fotoğrafı bulun ve doğrudan WordPress.com blog yazılarınıza ve sayfalarınıza kopyalayın.

Google Fotoğraflar Hakkında Bilgi Edinin

Google'ın gücüyle Wordpress.com'da kurumsal siteniz en iyi internet performansına erişsin.

Google araç ve hizmetlerini eklemek için sitenizi Kurumsal Paketimizle oluşturun. Kurulum gerekmez.